Aby zagłosować, trzeba mieć telefon komórkowy zarejestrowany w polskiej sieci komórkowej (udział jest bezpłatny, nie ponosicie ŻADNYCH KOSZTÓW oprócz chwilki czasu). Trzeba wpisać swoje dane, książka „Bikini Killer” jest już wybrana, Wy zatwierdzacie tylko zgody i zaznaczacie właściwe kwadraciki. Po zagłosowaniu system przekierowuje Was na stronę, gdzie  należy wpisać kod, który przyjdzie sms-em. To konieczne,  bo Jury zlicza tylko potwierdzone głosy. Wasz numer telefonu nie będzie w żaden sposób wykorzystywany po potwierdzeniu przez Was głosu.

.
https://historiazebrana.pl/glosowanie,6142017fbclid=IwAR338Zfe5P4HFBE82sL37mrW3I5J1TipTMkCnOQMHdE59SPiF8nheeEcKYQ

– Bardzo proszę o pomoc – mówi Jarosław Molenda, autor m.in. „Rzeźnika z Niebuszewa”. – Z warszawskimi autorami mnie pisarzowi z Pomorza nie jest łatwo rywalizować, dlatego każdy głos jest na wagę złota. Z doświadczenia wiem, że najlepiej wpisywać dane np. na laptopie (lub drugim telefonie), a kod SMS spisać z nr telefonu, który wpiszecie w formularzu. Można zagłosować tylko raz (chyba że dysponuje się drugim nr telefonu i adresem mailowym). Plebiscyt trwa do 25 stycznia. Z góry dziękuję.

Książka „Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj – jego życie i zbrodnie” (Wydawnictwo Replika, 2020) to historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców. Mordował w latach 60. i 70. XX w. przede wszystkim na szlaku hipisów – w Tajlandii, Nepalu, Malezji, Indiach. Podejrzewany jest nawet o dwadzieścia zabójstw. Miał czarującą osobowość i po mistrzowsku manipulował ludźmi. Doskonale zacierał ślady swoich zbrodni, więc przez wiele lat był nieuchwytny. Jego życie i zbrodnie stały się inspiracją serialu „Serpent” wyprodukowanego przez stację BBC i platformę NETFLIX.