plakat Festyn Charytatywny

W najbliższą niedzielę (31 lipca 2016) na Bezrzeczu zostanie zorganizowany festyn dla dzieci. W jego programie znajdą się m. in. ciekawe wydarzenia, gry i zabawy oraz licytacja cennych, zwłaszcza dla kibiców piłkarskich, fantów.

Mogą w nim wziąć udział dzieci i rodzice. Dzieci będą mogły uczestniczyć w różnych konkurencjach i grach, a dorośli wylicytować cenne dla siebie pamiątki. Festyn odbędzie się przy ul. Szerokiej 47 (wjazd od ul. Drozdowej), jest  zorganizowany z myślą o zakupie mebli dla dzieci z Domu Dziecka w Policach. Jego pomysłodawcy i sponsorzy to szczecińscy biznesmeni, którym nie obca jest wieloletnia działalność charytatywna.

Uroczyste rozpoczęcie festynu i przywitanie dzieci z domu dziecka (tort) już o godz. 12.00, od godz. 12.30-14.00: malowanie dziecięcych buziek, przejażdżki motorami (dla wszystkich dzieci), zamek dmuchany, wszelkiego rodzaju konkursy z nagrodami, bezpłatny poczęstunek (grill) oraz napoje, owoce i słodycze. Od godz. 14.30-16.00 -  licytacja rzeczy przekazanych przez darczyńców. A jest o co się starać. Klub Pogoń oraz prywatni darczyńcy wsparli imprezę wieloma atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami.

Przy odrobinie szczęścia można będzie wziąć udział w licytacji, by zdobyć np. piłkę z podpisami piłkarzy KS Pogoń, vouchery od klubu Pogoń Szczecin uprawniające dzieci do wprowadzania piłkarzy na murawę podczas meczu, bilety wstępu na stadion. Poza tym cenne nagrody i przedmioty m.in. vouchery na treningi personalne, masaże relaksacyjne, usługi fryzjerskie, karnety na siłownię, kosmetyki do samochodu, albumy oraz encyklopedie ze zdjęciami naszego miasta.

Do rozdania (za udział w konkursach i zabawach) organizatorzy proponują: autografy Kamila Grosickiego, opaski odblaskowe, wiele balonów i zabawek, art. szkolne oraz zdjęcia drużyny Pogoń Szczecin. Po godz. 16.00 dalszy ciąg konkurencji, zabawa przy muzyce z didżejem. Przez cały okres trwania festynu dostępne będą dania z grila oraz napoje.

Organizatorzy chcieliby zakończyć festyn ok. godz. 19.00 uroczystym obliczeniem zebranych pieniędzy i przekazaniem ich pani dyrektor Domu Dziecka w Policach. Patronem medialnym festynu jest Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie”.

Zapraszamy.