Laura Mvula

Dla wszystkich, którzy czekają na wrześniowy MUSIC.DESIGN.FORM Festival, mamy świetną wiadomość. Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty odbywające się w ramach festiwalu, a więc zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem festiwalowych wydarzeń.

Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka, Trio Jazowe Marcina Maseckiego, pianisty i kompozytora, autora m. in. muzyki do filmu "Zimna wojna", a także zespół Kwadrofonik, który słynie z niezwykłych eksperymentalnych wykonań, czy A_GIM - producent muzyczny, który muzycznie otworzy festiwal koncertem... w garażu podziemnym! Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zakupienia biletów na koncerty z udziałem największych gwiazd festiwalu, już mogą to zrobić.

zobacz zapowiedź MUSIC.DESIGN.FORM

W programie Festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panel dyskusyjny. Ponownie powróci do Filharmonii grupa panGenerator, pokażemy prace uznanego na świecie artysty Oskara Zięty, a Filip Springer z pewnością skłoni do refleksji innym spojrzeniem na temat światła. Razem z „Przekrojem” zaprosimy też do tańca. Uczestników festiwalu zaprowadzimy do miejsc, w których do tej pory nie odbywały się filharmoniczne koncerty, zapewnimy im także dawkę życiowej energii w postaci światła, a najmłodszym jego istotę będziemy wyjaśniać przez... muzykę. MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 już od 13 do 15 września.

Pełen program MUSIC.DESIGN.FORM Festival dostępny na stronie festiwalu: MDF Festiwal 2019.

Bilety na wydarzenia płatne można kupić na kilka sposobów:

  • przez stronę internetową filharmonia.szczecin.pl
  • przez stronę festiwalową mdf.filharmonia.szczecin.pl
  • stacjonarnie w kasie Filharmonii w Szczecinie

Na wybrane wydarzenia obowiązują wejściówki - do odbioru w kasie Filharmonii od 3 września od godz. 13:00.

P.S.

Jeśli interesujesz się organizacją koncertów, spotkań, wernisaży, warsztatów i festiwali lub chcesz wesprzeć działalność kulturalnego serca miasta czy chcesz stać się częścią zespołu budującego MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019? Zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych wolontariuszy!

MUSIC.DESIGN.FORM Festival po raz drugi w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie! Hasłem drugiej edycji, która trwać będzie między 13 a 15 września 2019 r., jest audioluminescencja. Tym razem główną rolę odegrają dźwięk i światło. Do zmierzenia się z tym tematem zaprosiliśmy artystów, aktywistów i animatorów, by wraz z nimi nieszablonowo wykorzystać muzykę, obraz i architekturę.

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu budującego ten niepowtarzalny festiwal i wspólnie stworzyć nową markę Filharmonii, zgłoś się już teraz! Wypełnij załączony formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą kiedy tylko zamkniemy rekrutację. Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in.: pomoc przy montażu i organizacji wystaw, pomoc przy obsłudze gości, pomoc techniczna i organizacyjna przy obsłudze koncertów, pomoc przy organizacji wykładów, prelekcji, dyskusj, pomoc przy organizacji warsztatów, prowadzenie biura festiwalowego oraz zadania promocyjne.

Współpracę z Wami chcemy rozpocząć z dniem 10.09.2019 i zakończyć po festiwalu, 15.09.2019 r. Wolontariuszom pomagającym przy MDF Festival 2019 zapewniamy wyżywienie, ubezpieczenie, zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz w ramach podziękowań za zaangażowanie bilety na wybrane wydarzenia w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie w sezonie 2019/2020. Dodatkowo, biorąc udział w festiwalu dajesz sobie szansę do poznania przestrzeni Filharmonii, poznania charakteru pracy w instytucji kultury oraz - a może przede wszystkim - poznania festiwalowych gwiazd.

(tekst na podstawie materiałów nadesłanych przez Katarzynę Plater-Zyberk, rzecznika Prasowego Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie)