Na szczecińskim rynku medialnym zaistniał nowy portal internetowy „Zachodniopomorskie info”. Portal powstał z inspiracji i pod skrzydłami Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” w Szczecinie.

Portal przygotowali i redagują dziennikarze ze Szczecina oraz Wałcza. W skład zespołu redakcyjnego wchodzą Andrzej Wiśniewski i Marta Kościucha - Szczecin oraz Beata Stankiewicz z Wałcza. Według założeń portal jest medium o charakterze regionalnym publicystyczno-informacyjnym i ten kierunek jest w portalu realizowany. Z „Zachodniopomorskim info” współpracują samorządy oraz działy promocji różnych instytucji w Szczecinie oraz w regionie. Należy też nadmienić, że wiele z emitowanych tekstów i zdjęć to prace autorskie dziennikarzy i reporterów pracujących dla portalu.

Pomimo bardzo krótkiego istnienia w sieci zostaliśmy zauważeni przez internautów z naszego regionu. Przez 10 ostatnich dni, bo tyle na razie istniejemy, nasza stronę odwiedziło 1500 internautów jest sporo polubień poszczególnych artykułów i publikacji. Mamy nadzieję, że członkowie SDRP „Pomorze Zachodnie” włączą się do współpracy i będą tutaj publikowali swoje teksty. „Zachodniopomorskie info” jest jednym z nielicznych typowo regionalnych portali w woj. zachodniopomorskim zatem tematów starczy dla każdego.

Zapraszamy!

Jak nas poszukać w sieci: zachodniopomorskie.siteor.pl

Telefon kontaktowy: 721 324 375