W Dniu Dziecka zapraszamy młodych, i młodych duchem, melomanów na wielkie święto i premierowy - rozrywkowy - odcinek DoNuty Online. Znane utwory zabrzmią inaczej dzięki energetycznemu zespołowi, a piosenki śpiewać będą, prosto ze swoich domów, wokaliści posiadający wyjątkowe supermoce. Do tego w naszym sklepie internetowym pojawią się promocje. Bądźcie z nami 1 czerwca o godzinie 11:00 na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Warto pamiętać o tym, że, nie bacząc na wiek, dzieckiem można być przez całe życie. Chociażby po to by świętować w Dzień Dziecka. 1 czerwca zapraszamy więc wszystkich do świętowania razem z nami podczas premiery odcinka specjalnego DoNuta taktuje online!

Koncert, który przygotowaliśmy będzie niespodzianką zarówno dla młodszych, jak i starszych melomanów. Znane i lubiane utwory o naszym pięknym mieście (także te nowe z nadchodzącej płyty) wykonane zostaną przez wyjątkowych wykonawców - energetyczną rozrywkową kapelę i... superbohaterów! Nie, nie. Nie takich, którzy władają żywiołami i nie potrafią latać. Moce śpiewających filharmonicznych superbohaterów są dużo potężniejsze. Są też bardzo ważne w naszym codziennym życiu.

Jak brzmią piosenki z „I żyli długi i w Szczecinie ”bez orkiestry? Kto zaśpiewa piosenkę o paprykarzu, a kto o pasztecikach? O jakim kinie zaśpiewa superbohater Michał? Jak Magda i Olek wykonają „Tutaj „ będąc tam (czyli we własnych domach). Przekonamy się już w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 11:00 podczas premierowego odcinka specjalnego DoNuta taktuje online. Bądźcie z nami naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Promocje dla małych melomanów

Co ucieszy małego melomana i pomoże mu lepiej zrozumieć świat muzyki? Muzyczne i książkowe wydawnictwa Filharmonii!

Upominki dla dzieci ze zniżką 20% można będzie kupić w naszym sklepie internetowym w sobotę i niedzielę (30-31 maja) oraz w poniedziałek 1 czerwca. Produkty objęte promocją to puzzle oraz:

  • płyta "I żyli długo i w Szczecinie";
  • audiobook "Góra-dół - być jak Karłowicz";
  • książka "Idę do Filharmonii";
  • książka "W Filharmonii koncert będzie";
  • książeczka kontrastową "Pierwszy dyrygent";
  • książka "Z historii muzyki dla wszystkich" – wierszyki;
  • śpiewnik ”I żyli długo i w Szczecinie”.

Tekst: Katarzyna Plater-Zyberk, rzecznik prasowy Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie
Foto: archiwum Filharmonii