Urokliwe zakątki i nadodrzańskie bulwary, magiczne jezioro Szmaragdowe, a może niezwykła architektura? A Ty za co kochasz Szczecin? Pokaż nam to na zdjęciach i przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody! Właśnie ruszyła tegoroczna, trzecia już, edycja konkursu fotograficznego SznLove.

Szczecin niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej wyjątkowych miast w Polsce. Ogromne zielone przestrzenie i bliskość wody to atuty, które z całą pewnością wyróżniają go na tle innych miejscowości. Trzeba przyznać, że w stolicy Pomorza Zachodniego można się zakochać – spacer po nadodrzańskich bulwarach, Wałach Chrobrego, szczecińskich parkach czy też po urokliwych, znanych tylko nielicznym uliczkach – to miejsca, które z całą pewnością mogą zachwycić.

Przed nami trzecia edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love. Poprzednie cieszyły się wielkim powodzeniem wśród mieszkańców Szczecina. Uczestnicy dodali do galerii konkursowej łącznie ponad 1750 oryginalnych zdjęć Szczecina, na które oddano aż 27 000 głosów! Laureaci zdobyli w sumie 12 atrakcyjnych nagród i kilkadziesiąt pakietów z gadżetami Floating Garden 2050. Tego lata będzie równie gorąco i ciekawie!

Pokaż nam na zdjęciach miejsca, które najbardziej zauroczyły Cię w Szczecinie i przy okazji weź udział w tegorocznej edycji konkursu SznLove. Podobnie jak w poprzednich latach, również i tym razem na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcia ulubionych zakątków Szczecina i „wrzucić je” z komputera lub telefonu bezpośrednio na stronę internetową www.Szczecin.Love.

Podobnie jak w poprzednich latach, te zdjęcia, które w poszczególnych etapach uzyskają najwięcej głosów zwyciężą. Co ważne, głosować mogą wszyscy, którzy trafią na stronę WWW i zalogują się na nią za pomocą swojego konta na Facebooku. Każdy może oddać codziennie aż 10 głosów na najpiękniejsze fotografie.

Tegoroczna edycja konkursu potrwa do 11 października i podobnie, jak poprzednie została podzielona na 4 etapy. W każdym z nich kultowym aparatem FUJIFILM Instaxmini LiPlay zostanie nagrodzona jedna osoba, której praca otrzyma w danym etapie najwięcej głosów od internautów.

Dodatkowo 18 października br. spośród wszystkich uczestników Jury wyłoni dwóch zwycięzców nagrody głównej: kamery GOPRO HERO8 Black CHDHX-801-RW. Z całą pewnością jest o co walczyć!

Co więcej, oprócz nagród głównych i etapowych przyznanych zostanie jeszcze kilkadziesiąt pakietów z gadżetami Szczecin Floating Garden 2050.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu (www.szczecin.love).

Tekst i foto: Centrum Informacji Miasta Urząd Miasta Szczecin