Antonín Dvořák, Wolfgang Amadeus Mozart, Bernard Piazzola czy Moritz Moszkowski to tylko kilku kompozytorów, których dzieła usłyszymy podczas styczniowych koncertów. A jako, że styczeń to czas karnawału, czeka nas wyjątkowy karnawał - Drums Carnival. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym repertuarem na styczeń, którym otworzymy drugą połowę sezonu 2020/2021.

Sprzedaż biletów
Ze względu na aktualne obostrzenia i zamknięcie instytucji dla publiczności do 27 grudnia, stacjonarna sprzedaż biletów chwilowo nie będzie się odbywać. Bilety na styczniowe wydarzenia będzie można kupić przez naszą stronę internetową - sprzedaż rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 10:00.
Przypominamy, że rezerwacji biletów można dokonać tylko bezpośrednio w kasie lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Maile dotyczące rezerwacji przesłane do kasy przed godziną 10:00 10 grudnia nie będą rozpatrywane.

Koncerty z publicznością, transmisje online
Filharmonia w Szczecinie dysponuje platformą livefilharmonia.szczecin.pl transmitującą wydarzenia na żywo oraz dającą dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Nasza platforma transmituje koncerty w jakości Full HD, wysyłamy sygnał z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku. Dostęp do livefilharmonia.szczecin.pl jest możliwy na wielu urządzeniach: laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach oraz Smart TV (brak aplikacji, podłączenie przez HDMI z innym urządzeniem).
Zakup biletów na koncerty online oraz dostęp do transmitowanych koncertów możliwy na jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu wprawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24
godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.

Styczeń i kolejne miesiące przed nami
Sezon 2020/2021 rozpoczęliśmy z nowym hasłem "Brzmi dobrze", które, pomimo różnych niespodzianek, towarzyszy nam wszystkim przez kolejne miesiące wspólnego cieszenia się muzyką.

Programy koncertów zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu naszym melomanom zarówno najlepszych wrażeń artystycznych, jak i bezpieczeństwa. Przed nami kolejne spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i to zarówno w złotej sali, na naszych kanałach Facebook i YouTube jak i przez platformę transmitującą koncerty livefilharmonia.szczecin.pl.
Dziękując za Państwa dotychczasową aktywność podczas premier online zapraszamy na styczniowe spotkania z muzyką. Bądźcie z nami!
Wraz z końcem grudnia zaprezentujemy zaś Państwu kolejny pełen muzyki miesiąc w intensywnym sezonie artystycznym 2020/2021.

Tekst: Katarzyna Plater- Zyberk, rzecznik prasowy Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.