Polskie Radio PiK ponownie ma przyjemność zaprosić Studentów Państwa Uczelni do wzięcia udziału w piątym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej.

Główna idea Konkursu - utwory może różnić gatunek, ale musi łączyć sztuka, pozwala na przegląd różnorodnych form radiowych, zatem liczymy, że będziemy obserwować zmagania twórców słuchowisk i reportaży, jak i innych form, niemieszczących się w zdefiniowanych gatunkach radiowych. Mamy nadzieję, że Studenci także przygotowują, w ramach swoich zajęć, ciekawe formy radiowej twórczości. Towarzyszące Konkursowi Warsztaty Sztuki Radiowej będą miejscem, platformą do wymiany doświadczeń z dziennikarzami, twórcami regionalnych rozgłośni radiowych.

Tegoroczny Konkurs Artystycznych Form Radiowych i Warsztaty Sztuki Radiowej „Akademicki Grand PiK” odbędą się od 8 do 12 maja w Bydgoszczy, w radiowym studiu. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 maja w Filharmonii Pomorskiej. Termin zgłaszania prac do Konkursu i udziału w Warsztatach ustaliliśmy na 31 marca br.


Uwaga

  1. Kartę zgłoszenia uczestnictwa w Warsztatach należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.03.
  2. Informacje o zgłaszanym utworze należy wypełnić na form.grandpik.pl do 31.03.
  3. Utwór w formacie wav i mp3*, należy przesłać poprzez platformę WeTransfer do 31.03. Udział w Warsztatach jest bezpłatny (Polskie Radio PiK pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia), na własny koszt należy tylko dojechać do Bydgoszczy. Szczegóły na stronie Radia PiK

 Pliki do pobrania: